Мій вибір - NATO
Атлантична Рада України

Асоціація міжнародного співробітництва "Атлантична Рада України" (АРУ) заснована для підтримки і поглиблення процесів демократизації в Україні шляхом розповсюдження знань і поглублення інформованості та розуміння у суспільстві актуальних міжнародних подій з метою ефективного впливу на підготовку і реалізацію офіційних зовнішньополітичних рішень.

АРУ є позаурядовою, неприбутковою громадською організацією, яка сприяє розширенню контактів і діалогу на міжнародному рівні, поглибленню взаємодії представників державних органів, органів влади, політиків, військових кіл, освітніх академічних організацій, мас-медіа, підприємців, представників суспільності, незалежних вчених з метою дослідження і з'ясування суспільної думки відносно інтеграції України в європейське і євроатлантичне суспільство і реалізації її національних інтересів в рамках євроатлантичних структур.

Визначені та здійснюються конкретні програми:

Конкретні програми та заходи АРУ як представницького форуму здійснюються у співпраці або за участю представників неурядових організацій - Центру стратегічних досліджень (П. Жовніренко), Центру Європейських і міжнародних досліджень (Г. Немиря), Центру Європейських студій ІМВ (В. Копійка), Міжнародного Центру перспективних досліджень (В. Нанівська), Центру О. Разумкова (В. Чалий), Фонду демократичних ініціатив (І. Кучерів), журналу "Політична думка" (О. Дергачов), Комітету виборців (І. Попов), Кримського центру "Золото Чорномор'я" (С. Сардановський), Програми партнерства громад "Південно-український регіональний центр", Інституту менеджменту громадського сектора (Львів), а також 14 регіональних відділень АРУ та інших.

Існує завдання і потреба подальшого інституційного зміцнення співпраці, зокрема, створення Руху на підтримку Європейського та Євроатлантичного вибору України. 

Атлантична Рада України (АРУ) була створена 4 січня 1995 року і зареєстрована Міністерством Юстиції України 14 квітня 1995 року в якості міжнародного громадського об'єднання. Ця реєстрація включає в себе визнання всеукраїнського статусу АРУ, відповідності її Статуту вимогам законодавства України згідно з доданою документацією щодо створення регіональних відділень.

Атлантична Рада України створена, визнана і реалізує себе як міжнародне об'єднання передусім завдяки підтримці й співпраці з Асоціацією за Євро-Атлантичне співробітництво (Москва), Атлантичними Радами США та Канади, вступу до ААД.

Асоціація Атлантичного Договору - єдина міжнародна неурядова організація з питань міжнародних відносин і безпеки, щорічні Генеральні Асамблеї якої відбуваються під патронатом Генерального Секретаря НАТО та Президентів і Урядів країн, в яких вони відбуваються.

7 жовтня 1995 року на Генеральній Асамблеї Асоціації Атлантичного Договору (ГА ААД) Атлантична Рада України була прийнята і затверджена як Асоційований член ААД з відповідними атрибутами членства (прапор України постав серед прапорів 35 інших Асоціацій-членів під час Генеральної Асамблеї ААД, визнання Асоціації в якості неурядової організації, чия діяльність пов'язана, зокрема, з НАТО, відповідна символіка, участь представників АРУ в роботі Комітетів ААД та у заходах її регіональних організацій).


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27