Мій вибір - NATO
Центр інформації та документації НАТО в Україні

Центр інформації та документації НАТО Київ, Україна

Центр інформації та документації НАТО (ЦІДН) відкрився у Києві у 1997 році з метою поліпшення інформованості про НАТО та взаєморозуміння між Україною та НАТО. Центр надає інформацію, сприяє проведенню досліджень, а також фінансує здійснення проектів громадянами України та організаціями за темами, пов’язаними з діяльністю НАТО. Через ЦІДН Ви можете отримати доступ до документів та публікацій НАТО.

Види діяльності:

Допомога
 
Персонал ЦІДН допоможе знайти документи НАТО, які відповідають потребам Вашого дослідження, або надати допомогу щодо пошуку необхідної інформації в Інтернеті. Ви можете також підписатися на отримання наших документів у електронному вигляді та поштою. 

Публікації
 
На додаток до публікацій англійською та французькою мовами окремі публікації НАТО пропонуються українською мовою. Це, зокрема, "Довідник НАТО", "НАТО Ревю" або "Новини НАТО". Ці публікації можна замовити у ЦІДН поштою, за телефоном або надіславши запит електронною поштою. 

Фінансування проектів
 
ЦІДН надає фінансову підтримку офіційно зареєстрованим українським неурядовим організаціям у проведенні заходів, починаючи від видання публікацій та розробки навчальних програм до проведення конференцій та круглих столів, присвячених НАТО та/або відносинам Україна НАТО. Якщо Ви заінтересовані в отриманні подальшої інформації, звертайтеся, будь ласка, до керівника проектів ЦІДН. 

Прес-брифінги / Конференції
 
Голова ЦІДН дає прес-конференції та інтерв'ю щодо заходів та подій, які відбуваються в НАТО, представникам місцевих засобів масової інформації. Якщо Ви заінтересовані у включенні до списку, за яким ЦІДН розповсюджує повідомлення щодо майбутніх заходів, звертайтеся, будь ласка, до Центру.

Контактна інформація:
Адреса: Україна, Київ 04119
Вул. Мельникова 36/1
Тел.: (380 44) 482 - 0616 / 17
Факс: (380 44) 482 - 0622
Розклад роботи:
Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
П'ятниця: 9:00 - 17:00

Веб-сторінка НАТО: http://www.nato.int
україномовний модуль веб-сторінки: 
http://www.nato.int/docu/other/ukr/ukraine.htm
http://www.nato.int/structur/oip/nidc/nidc-ukr.htm

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27