Мій вибір - NATO

Тривають військові навчання Dragon -17
28.09.2017

Десантники відпрацьовували штурм летовища Ольштин-Мазури в Шиманах.

На півночі країни тривають найбільші військові навчання цього року Dragon -17. У середу десантники відпрацьовували штурм летовища Ольштин-Мазури в Шиманах. Спершу планувалося, що на летовище висядяться парашутисти, але, у зв’язку з несприятливими атмосферними умовами, цю операцію було відмінено. Зате було здійснено викид з повітря воєнної техніки.

Керівник 6-ї Повітряно-десантної бригади Ґжеґож Галупка наголосив, що вперше у навчаннях брали участь повітряні сили та представники новоствореної територіальної оборони. У навчаннях були задіяні літаки типу Herkules і Kasa. Вони прибули з десантниками, які визначили місце розташування противника, атакували його, захопили летовище і приєдналися до основних сил.
Ґжеґож Галупка наголосив, що одним з головних завдань Dragon -17 в Шиманах було навчання тактичної посадки.

У спільних навчаннях крім польських солдатів, беруть участь іноземні війська з 12 держав, зокрема, з Грузії, України та країн НАТО. Загалом у тренуваннях беруть участь 17 тисяч військових. Окрім головного місця навчань – Дравсько-Поморського полігону, армійці проводять вишколи на морських полігонах, летовищі та здійснюють переправи через ріки. Ці та інші дії підтримує авіація.

Багатонаціональні військові навчання, що носять оборонний характер, Dragon -17 триватимуть до 29 вересня.

Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27