Мій вибір - NATO

У Замості склали присягу солдати територіальної оборони
14.11.2017

Цими вихіднми таку присягу склали понад 800 солдатів нового військового підрозділу у шести містах.

Міністр національної оборони взяв участь в урочистій присязі солдатів 2-ї Люблінської бригади Військ територіальної оборони у Замості. 
Цими вихіднми таку присягу склали понад 800 солдатів нового військового підрозділу у шести містах. Військові присяги завершують цикл основного навчання, що було заплановано на цей рік у підрозділах територіальної самооборони. 
Міністр оборони Антоні Мацєревич, звертаючись до солдатів сказав, що їхня служба буде вписана в багатолітню і стратегічну програму посилення оборонного потенціалу країни:

«Завдяки Вам польська армія сьогодні повертається до народу і саме для цього Ви є тут. Стратегічний оборонний перегляд, який ми власне зараз закінчили і який є основою нового формування польської армії, як організаційно і персонально, так і якщо говорити про модернізацію, визначив нам одну мету. Ця мета – створення армії, яка буде здатна самостійно захиститися від кожного ворога».

Стратегічний оборонний перегляд передбачає зміцнення і структурні зміни у польській армії. Зокрема, ним передбачено програми модернізації польської армії, що підвищать її здібність до захисту території країни, а чисельність армії сягне 200 тисяч солдатів. 
Війська територіальної оборони – це п'ятий вид збройних сил (крім наземних, повітряних, спеціальних та морського флоту). У майбутньому їхня кількість моє досягти 50-ти тисяч осіб.
У ці дні присягу приймали не тільки у Замості, а й, зокрема, у Кросні, Авґустові, Супраслі. 


Польське Радіо

 

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27