Мій вибір - NATO

Міноборони Польщі підписало 2 контракти, що модернізують польське військо
13.11.2017

Це договори про постачання системи «свій-чужий» та розумної програми мінування.

Міністерство національної оборони Польщі підписало два контракти на постачання польському війську системи радіолокаційного розпізнавання IFF (система «свій-чужий») та про розвиток програми керованих вибухових пристроїв «Горобина-С» (пол. «Jarzębina-S»). Як сказав під час офіційного підписання договорів віце-міністр національної оборони Бартош Ковнацький, це ще один етап на шляху модернізації польської армії.

Під час прес-конференції заступник очільника оборонного відомства Польщі сказав, що сума контракту про постачання системи IFF складає приблизно 67 млн злотих (майже 16 млн євро). Згідно з договором, багатоцільові радянські винищувачі МіГ-29 адаптують до найвищих стандартів та вимог НАТО. Конвацький також висловив задоволення тим, що тендер виграла польська компанія – Військовий авіаційний завод у Бидґощі.

Віце-міністр також повідомив, що другий контракт - це дослідно-конструкторські роботи, що полягають у створенні систем вибухових зарядів. Ця система повинна замінити протипіхотні міни, заборонені так званою Оттавською конвенцією.

Договір вартістю 15 млн злотих (3,5 млн євро) підписано з Військовим інститутом інженерної техніки, Бидґоським електромеханічним заводом «Belma» та компанією MindMade.Польське  Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2017.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27