Мій вибір - NATO

Польська збройна група планує співпрацю з Україною
12.12.2018

Представники польського концерну взяли участь у засіданні Польсько-української підкомісії у справах співпраці оборонної промисловості.

Розмови в Києві стосувалися можливих сфер співпраці між підприємствами оборонної галузі обох держав. А отже, Польська збройна група (пол. Polska Grupa Zbrojeniowa, PGZ) продовжує просування своєї продукції. Як пише видання «Gazeta Polska Codziennie», Україна є для Польщі стратегічним ринком. Крім політичного аспекту, для польських фірм співпраця з українськими партнерами виправдана також економічно. Київ реалізує сміливий план модернізації своїх збройних сил. А Польща може запропонувати чимало елементів, цікавих для української сторони, – каже представник Польської збройної групи Блажей Войнович. 

У червні цього року польська компанія PCO SA підписала дві угоди з «Укрінмашем». Компанії Польської збройної групи співпрацюють також із суб’єктами концерну «Укроборонпром» у справі можливої модернізації танків T-72/PT-91. У жовтні, на XIV Міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2017» у Києві, Польська збройна група представила широку пропозицію, адресовану Збройним силам України та урядовим установам, відповідальним за безпеку. Найбільше зацікавлення в Україні викликала самохідна артилерійська установка з гарматою-гаубицею «Краб». 

Іншим прикладом є модернізаційні пакети системи протиповітряної оборони та бойових і транспортних вертольотів, які пропонують Військовий завод озброєння та Військовий авіазавод №1.


Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27