Мій вибір - NATO

У ЗСУ з’явився єдиний орган управління медичним забезпеченням по стандартам НАТО
05.01.2018

Відповідно до спільної Директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України сформовано єдиний орган управління медичним забезпеченням, а саме Головне військово-медичне управління. Про це з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України, повідомляє УНН.

"Основна мета створення нової структури — налагодити ефективну систему медичного забезпечення у відповідності до потреб Збройних Сил України та стандартів НАТО. Центральне військово-медичне управління Збройних Сил України розформовано, а Військово-медичний департамент Міністерства оборони України перебуває у процесі розформування. Головне військово-медичне управління є органом військового управління, який призначений для організації медичного забезпечення ЗСУ, управління медичною службою Збройних Сил, участі у забезпеченні реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я військовослужбовців, членів їх сімей, ветеранів війни та інших категорій громадян, визначених законодавством України", - повідомили в прес-службі.

В Міноборони додали, що Головне військово-медичне управління підпорядковується міністру оборони України. З питань планування, застосування, управління силами і засобами медичної служби Збройних Сил та їх підготовки Головне управління підпорядковується начальнику Генерального штабу — Головнокомандувачу Збройних Сил України.

"Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Головного військово-медичного управління призначено начальника медичної служби Збройних Сил України полковника медичної служби Охонька О.В", - резюмували в Міноборони.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 3 січня, в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) не було зафіксовано втрат серед українських військових.


Унн

 

 

 

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27