Мій вибір - NATO

Польща очікує більшої присутності американських військ
10.09.2018

Міністр національної оборони Польщі перебуває з візитом у США.

 Польсько-американські переговори стосовно закупівлі американських систем «Patriot» розвиваються в доброму напрямку, – оцінив міністр національної оборони Польщі. Маріуш Блащак перебуває з візитом у США. Польський міністр зустрівся у Білому Домі з радником президента Дональда Трампа з питань національної безпеки Гербертом Раймондом Макмастером.

За словами міністра Маріуша Блащака, розмова з радником президента Трампа стосувалася, зокрема, закупівлі Польщею сучасної військової техніки. Голова польського оборонного відомства наголосив, що разом з генералом Макмастером вони дуже позитивно оцінили розмови про придбання Польщею ракет «Patriot». Одною з найважливіших тем розмов Маріуша Блащака у Білому Домі була присутність американcьких військ у Польщі. «Відповідно до рішень польського уряду, я задекларував, що Польща очікує більшої присутності військ США на своїй території», – наголосив міністр Маріуш Блащак. Політик додав, що посилена присутність американських військ сприятиме безпеці всього регіону Центрально-Східної Європи. Співпрацю Варшави з Вашингтоном Маріуш Блащак назвав дуже доброю, міністр підкреслив позитивну атмосферу розмов з Макмастером, якого він запросив до Польщі.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27