Мій вибір - NATO

Новий закон про нацбезпеку спрямований на членство України у НАТО і ЄС
23.02.2018

 Про це заявив Президент Петро Порошенко під час обговорення відповідного законопроекту на засіданні РНБО, повідомляє прес-служба глави держави. 

“Цей законодавчий акт має привести стандарти національної безпеки і оборони у відповідність до стандартів національної безпеки Європейського Союзу”, - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що цей національний законодавчий акт у сфері безпеки й оборони має забезпечувати реформування всього сектору безпеки і оборони України та сприяти поліпшенню нашого співробітництва з країнами НАТО.

Проект (закону «Про національну безпеку України» – ред.) ставить перед собою завдання членства України і в Європейському Союзі, і в Північноатлантичному договорі, що має бути безумовною гарантією безпеки, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», - наголосив Президент.

Як повідомляв  Рада національної безпеки й оборони в середу підтримала законопроект “Про національну безпеку України”, який має стати основою для оновлення українського законодавства у сфері безпеки й оборони.Укрінформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27