Мій вибір - NATO

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу
27.02.2018

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

Під час заходу учасники розглянули результати співпраці з НАТО у 2017 році у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу та визначили пріоритетні напрями подальшої реалізації виконання положень Дорожньої карти оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО у 2018 році.

Був обговорений стан виконання та шляхи підвищення ефективності реалізації проектів у рамках Трастових фондів НАТО з реформування систем логістики і стандартизації, модернізації системи управління і зв’язку.

Сторони розглянули практичні аспекти співробітництва у рамках програм і проектів Агенції НАТО з підтримки та постачання, а також інших напрямів співробітництва в інтересах розвитку національних спроможностей у сфері озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

За результатами засідання сторони домовились про інтенсифікацію співпраці у 2018 році, зокрема у сфері впровадження технічних стандартів НАТО в Україні, професійної підготовки персоналу та удосконалення системи безпеки складів зберігання боєприпасів.

Довідково. Спільна робоча група Україна – НАТО з оборонно-технічного співробітництва діє під егідою Комісії Україна-НАТО. Засідання проводяться двічі на рік, почергово в Україні та штаб-квартирі НАТО. Перше засідання групи було проведене у 2004р., попереднє засідання СРГО відбулось у Києві 15 червня ц.р.


Україна - НАТО


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27