Мій вибір - NATO

Робоча група Україна-НАТО обговорила підсумки співробітництва у сфері озброєнь
10.09.2018
Члени Спільної робочої групи Україна - НАТО з оборонно-технічного співробітництва обговорили в Одесі підсумки співпраці і плани подальшої роботи.

Про це повідомляє прес-служба РНБО України.

«У рамках поглиблення практичного партнерства України з НАТО в оборонно-технічній сфері 23 травня 2018 року в Одесі відбулося чергове двадцять шосте засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва», - йдеться у повідомленні.

Делегацію України очолив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Олег Гладковський, делегацію НАТО - помічник заступника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Каміль Гранд.

«Сторони обговорили підсумки співробітництва у сфері озброєнь за період, що минув після останнього засідання СРГО, пріоритети у рамках Дорожньої карти Україна - НАТО з оборонно-технічного співробітництва та завдання з її імплементації на ІІ півріччя 2018 року», - повідомили в РНБО.

Також йшлося про перспективи оборонно-технічного співробітництва, реформування вітчизняного оборонно-промислового комплексу та подальший розвиток державно-приватного партнерства, стан взаємодії у реалізації Трастових фондів НАТО у частині досягнення сумісності з Альянсом в оборонно-технічній сфері, удосконалення системи підготовки фахівців з оборонно-технічного співробітництва для структур сектору безпеки і оборони тощо.


Укрінформ

 

 

 

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27