Мій вибір - NATO

НАТО не може допустити “Іловайського котла” для своїх військ - польський маршалок
03.07.2018

На цьому, виступаючи в понеділок на засіданні Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, наголосив маршалок Сенату Польщі Станіслав Карчевський.

“Важливою політичною декларацією, яка повинна вийти з ПА НАТО у Варшаві, є визнання, що територія агресора не може бути ані юридично, ані політично більш захищеною ніж територія країни, яка є жертвою агресії. Це правило має бути фундаментом процедури реакції НАТО на можливу агресію на будь-яку з країн-членів Альянсу”,- наголосив Карчевський.

На переконання спікера вищої палати польського парламенту, необхідною є чітка декларація, що у випадку явної чи прихованої агресії щодо будь-якої країни НАТО, тобто такої, яка ведеться силами без розпізнавальних знаків і національної приналежності, відповідь НАТО буде рішучою, а територія агресора “не вважатиметься недоторканою”.

“Цю декларацію потрібно зробити завчасно, аби вона не мала характеру ескалації, а попередження і відлякування”,- резюмував маршалок Сенату.

Весняна сесія ПА НАТО у Варшаві, яка тривала чотири дні, завершується в понеділок.


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27