Мій вибір - NATO

У Варшаві сьогодні пройде саміт Бухарестської дев'ятки
24.08.2018

За результатами саміту президенти приймуть спільну декларацію, в якій йтиметься, зокрема, про прихильність політиці “відкритих дверей” до НАТО.

Очікується, що в саміті візьмуть участь президенти або голови парламентів країн “дев’ятки”, а також високопоставлені чиновники НАТО.

Як зазначив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, зустріч відбувається за місяць до липневого саміту НАТО, аби підкреслити роль східного флангу Альянсу і його внесок у безпеку всієї Організації.

Президенти візьмуть участь у політичній та військовій сесіях, де обговорять, зокрема, з військовими стратегами ситуацію з регіональною безпекою.

За результатами саміту президенти приймуть декларацію, в якій, за словами Щерського, йтиметься про сприйняття ними загроз для регіону східної Європи, внесок у союзницьку безпеку, а також політику “відкритих дверей” до НАТО.

Президенти також візьмуть участь у Варшаві в заходах, присвячених 100-річчю відновлення незалежності Польщі.

Це буде другий саміт “Бухарестської дев'ятки” на рівні президентів. Попередній саміт відбувся в листопаді 2015 року в Бухаресті.


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27