Мій вибір - NATO

Постійна база США у Польщі загрожує нашій безпеці
04.10.2018

Генерал Рожанський вважає, що постійна база США у Польщі звільнить Москву від дотримання договору НАТО-Росія.

Створення постійної бази США у Польщі – це загроза для нашої безпеки», - написав генерал Мірослав Рожанський, колишній військовий та екс-командувач Збройними силами Республіки Польща. Так він прокоментував перемовини з американських стороною щодо створення бази.

Рожанський на сторінці у Twitter висловив переконання, що створення постійної бази США у Польщі «звільнить Росію від дотримання договору НАТО-Росія, підписаного у Парижі в 1997 році», що може, за його словами, «посилити загрозу нашій безпеці».

Генерал Рожанський – це екс-командувач Збройними силами Польщі, котрий вийшов у запас в 2016 році. Рожанський відомий своїми суперечливими висловлюваннями. У серпні цього року під час музичного фестивалю у Костшині-над-Одрою генерал порівняв ситуацію у Польщі до ситуації в Сирії. Генерал тоді припустив, що Польщі загрожує війна, а у владі потрібні зміни.

Інтернет-користувачі, коментуючи суперечливий допис Рожанського, нагадали про імперські устремління Росії. Вона нагади, зокрема, про анексію українського Криму на агресію на півночі Грузії. Генералу Рожанському нагадали також про інші його пропозиції, наприклад, про перенесення баз НАТО на захід, на терен Німеччини.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27