Мій вибір - NATO

У трьох військових вишах України стартують Дні НАТО
23.11.2018
В Україні вдванадцяте стартували Дні НАТО, які цього року пройдуть у Києві, Харкові та Одесі.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив заступник начальника штабу стратегічного командування НАТО в Європі Одд Егіл Педерсон.

"Ми вдванадцяте зустрічаємося з представниками військових навчальних закладів в ході програми "Дні НАТО в Україні". Щороку проходить близько 400 таких заходів і вони присвячені тематиці, про яку нас просить керівництво України. Наша програма цього тижня передбачає виступи перед трьома військовими інститутами. Серед головних тем, з якими виступатимуть представники НАТО, - це співробітництво у сфері військової освіти, НАТО після саміту в Брюсселі, відносини НАТО з країнами-партнерами і партнерство між країнами-членами НАТО. З курсантами і викладачами ми будемо говорити про систему підготовки і навчання в НАТО", - сказав Падерсон, який відповідає за партнерство з 41 країною, в тому числі з Україною.

Наразі делегація представників НАТО відвідала Київський військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Аналогічні зустрічі відбудуться в Харківському інституті військово-морських сил та Одеському військовому інституті.

Дні НАТО покликані підвищити обізнаність офіцерів, науково-педагогічних працівників, слухачів та курсантів військових інститутів про структури та завдання НАТО на сучасному етапі. Передбачається, що такі заходи покращать співробітництво Збройних сил України зі структурами Альянсу у сфері військової освіти та впровадження стандартів НАТО в освітній процес.


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27