Мій вибір - NATO

Голова Міноборони Польщі проведе зустріч з військовими через події на Азові
28.12.2018

Маріуш Блащак зустрінеться з військовими командувачами у зв’язку з загостренням ситуації в Азовсьому морі.

Сьогодні вранці міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак зустрінеться з командувачами польських військових служб. Вони повинні представити доповіді у зв’язку із «загостренням ситуації в Азовському морі». Маріуш Блащак повідомив у Twitter, що у зустрічі візьмуть участь: голова Генерального штабу Війська польського, командувачі Збройних сил Республіки Польща та очільники військових служб.

Вчора російські спеціальні сили перехопили три українські військові кораблі, котрі намагалися пройти з Чорного моря в Азовське. В офіційному повідомленні ФСБ написала, що українські кораблі, попри попередження, порушили морський кордон Російської Федерації і не реагували на вимогу зупинитися. Москва підтвердила, що її кораблі відкрили вогонь по українським суднам, змушуючи їх вимкнути двигуни. Унаслідок обстрілу поранені шестеро українських моряків, двоє з них перебувають у важкому стані.

Офіційний Київ заявив, що «поведінка Російської Федерації загрожує міжнародній безпеці». Нині пополудні Верховна рада України має прийняти рішення про можливе введення воєнного стану. Відповідне звернення до українського парламенту зробив президент Україна і Рада національної безпеки та оборони.

Крім того, сьогодні на надзвичайному засіданні збереться Рада безпеки ООН у Нью-Йорку. Про проведення зустрічі одночасно клопоталися українці та росіяни.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27