Мій вибір - NATO

В кулуарах НАТО обговорюють різні сценарії реакції на дії Москви
26.12.2018

На цьому після завершення зустріч глав МЗС країн НАТО у Брюсселі заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, інформує Gazeta Prawna.

Азовське море є зовсім новою ситуацією. Росія застосувала силу безпосередньо, не ховаючись за особами, які не є солдатами, ані за сепаратистами. Це очевидне порушення Росією міжнародного права. Тому відповідними були б нові дії”, — заявив Чапутович.

Він зауважив, що в кулуарах зустрічі глав МЗС країн НАТО обговорювалися різні сценарії у вигляді санкцій, зокрема вписання нових осіб до санкційного списку за порушення міжнародного права. Чапутович висловив переконання, що це буде предметом переговорів глав МЗС країн ЄС на наступному тижні.

За його словами, практично всі глави МЗС країн Північноатлантичного альянсу висловили свою підтримку Україні, вимагаючи повернення Києву суден і звільнення Росією захоплених українських моряків.

“Думаю, що все ще триває рефлексія, адже слова важливі, але дії були б ще більш відповідним кроком”, — констатував глава польської дипломатії.


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27