Мій вибір - NATO

Міністр оборони про бази США у Польщі: Не говоримо чи, а як
25.01.2019

Маріуш Блащак впевнений щодо позитивного завершення перемовин на тему постійної бази США у Польщі.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак сказав, що найновіші перемовини з представниками Пентагону не пов’язані з тим, чи постійні військові бази у Польщі будуть, а з уже конкретними подробицями цього проекту.

Очільник оборонного відомства Польщі на хвилях Польського радіо заявив, що минулого тижня пройшла зустріч робочої групи з цього питання, до якої входять представники польського міністерства та Пентагону, ще до заяви про відставку чинного міністра оборони Джеймса Меттіса.

Перемовини були пов’язані з подробицями постійної присутності американських військ у Польщі. «Нині я можу сказати – ми не говоримо про те, чи, а про те, як, а отже ці розмови продовжуються і я спокійний щодо їхнього позитивного завершення», - сказав міністр національної оборони Польщі.

Маністр Блащак теж зазначив, що віце-голова Пентагону Патрік Шенаген, який від січня буде виконувати обов’язки секретаря оборони Сполучених Штатів, бере участь у роботі, пов’язаній з так званою базою Fort Trump у Польщі.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27