Мій вибір - NATO

Для навчань українських вояків збудували 20 смуг перешкод за стандартами НАТО
19.02.2019

Про це під час брифінгу про підсумки підготовки військ у 2018 році заявив заступник начальника головного управління підготовки ЗСУ Ігор Подолян.

“Триває розвиток та вдосконалення навчальної матеріально-технічної бази підготовки військ на основі північноатлантичних стандартів. Минулого 2018 року підвищено укомплектованість тренажерними системами навчальних центрів, центрів підготовки підрозділів та військових вишів, закуплено та поставлено 25 динамічних тренажерів, близько трьох тисяч елементів полігонного обладнання, побудовано п’ять нових навчальних корпусів, обладнано понад сто багатофункціональних та двадцять шість спеціалізованих класів”, - повідомив Подолян.

За його словами, наразі створена система контролю за перебігом підготовки військ. Вона дозволяє в режимі реального часу відстежувати дотримання заходів безпеки у навчальних центрах, центрах підготовки підрозділів, та на загальновійськових полігонах.

Як повідомили в Генштабі, навчальні центри у 2018 році укомплектували сучасними тренажерними системами. Зокрема, імітаційним моделюванням JСАТS, системами імітації бойових дій типу МAILS, LASERTAG, а також системами імітаційного моделювання бойового середовища VBS-3.

“Закуплено та встановлено сім комплектів імітаційного моделювання бойових дій, чотири комплекти LASERTAG та три комплекти страйкбольного обладнання”, - повідомив представник Генштабу.

Наразі у навчальних центрах, центрах підготовки підрозділів та загальновійськових полігонах створюються навчальні корпуси імітаційного моделювання бойових дій, навчальні комплекси “Бій в місті”, “Ситуаційне містечко”, “Кіллхауз”, “Антизасадні дії”, “Бій в лісі”, “Смуга реакції лідера”, повідомили під час брифінгу.


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27