Мій вибір - NATO

ЗСУ відпрацювали тактику ведення бойових дій за стандартами НАТО
28.02.2019

На полігоні оперативного командування "Захід" військові інструктори Збройних сил України відпрацювали тактику ведення дій підрозділів за стандартами НАТО. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Рівненської облдержадміністрації.

"На полігоні оперативного командування "Захід" завершується цикл підготовки старшин, сержантів та офіцерів за вже затвердженими в Збройних Силах України кваліфікаційними стандартами НАТО... Цього разу під керівництвом британських колег наші військові опановують тактику дій підрозділів у різних видах бою", - йдеться в повідомленні.

Так, на одній із ділянок полігону навчальна група відпрацьовує тактичні дії підрозділу під час прямого вогневого контакту з противником.

"Взвод діє як єдине ціле, чітко й миттєво виконуючи вказівки командира. За мить умовний опорний пункт противника зайнятий, а командир навчального взводу доповідає старшому на командний пункт про виконання навчально-бойового завдання та відсутність втрат з нашого боку", - розповіли в ОДА.

За кілька днів учасники курсу підготовки отримають атестати відповідного рівня підготовки за стандартами НАТО.

Нагадаємо, десантники відпрацювали перші у 2019 році стрибки з парашутом.


Унн


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27