Мій вибір - NATO

МНО назвало свої успіхи за останні три роки
02.10.2019

Вирішальне значення має збільшення військових витрат завдяки закону про модернізацію та фінансування збройних сил.

 

Модернізація армії, збільшення її чисельності, зміцнення позиції Польщі в структурах НАТО і підвищення зарплат солдатам та цивільним працівникам армії - це лише деякі з успіхів Міністерства національної оборони за останні 3 роки. Віце-міністр національної оборони Войцєх Скуркєвич на засіданні сеймового комітету, скликаного на прохання депутатів опозиційної Громадянської платформи, підбив підсумки роботи оборонного відомства Польщі.

За словами віце-міністра Скуркевича, вирішальне значення має збільшення військових витрат, що вдалося зробити завдяки закону про модернізацію та фінансування збройних сил, який передбачає збільшення видатків на оборону до мінімум 2,5 відсотка ВВП у 2030 році. Він додав, що пріоритетом є модернізація армії та придбання нової техніки, зокрема, систем ППО «Patriot» або придбання чотирьох вертольотів S-70i Black Hawk для спецпідрозділів.

Опозиція звинувачує партію влади в тому, що у період Права і справедливості, коли міністром національної оборони був Антоні Мацєревич, у командуванні збройними силами відбулися дуже великі зміни, і багато досвідчених командирів були змушені піти з армії.

Опозиція також зазначила, що голова Міністерства національної оборони Маріуш Блащак жодного разу не прийшов на засідання сеймового комітету.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27