Мій вибір - NATO

Стала відома кількість українських військових в операціях під проводом НАТО
23.04.2019

На сьогодні 60 українських військовослужбовців виконують завдання у складі місії НАТО “Рішуча підтримка” в Ісламській Республіці Афганістан та багатонаціональних сил КФОР у Косово. Про це в коментарі УНН повідомили у Місії України при НАТО.

Так, за інформацією дипломатів, український національний персонал у складі тренувально-дорадчої місії НАТО “Рішуча підтримка” в Ісламській Республіці Афганістан нараховує 20 військовослужбовців.

Основними завданнями українського національного персоналу в Афганістані є ведення інженерної розвідки шляхів руху, об’єктів та місцевості, виконання заходів з протидії застосуванню саморобних вибухових пристроїв та знешкодження вибухонебезпечних предметів, чергування у складі сил зведеного загону швидкого реагування та надання спеціальної підтримки діяльності литовського національного елементу забезпечення.

В операції КФОР у Косово наразі бере участь 40 військовослужбовців Збройних сил України, повідомили у місії. Українські бійці виконують завдання по всій зоні відповідальності КФОР.

Зазначимо, Україна наразі є єдиною державою з країн-партнерів НАТО, що брала участь в усіх основних операціях та місіях Альянсу.

Як повідомляв УНН, заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок напередодні провів зустріч з генерал-майором Дені Фортіном, очільником нової місії НАТО з підготовки та розбудови сил в Іраку. Сторони обговорили розгортання українських сил та засобів у Місії НАТО в Іраку.


Унн


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27