Мій вибір - NATO

Україна передала НАТО проект закону щодо реформи СБУ
25.11.2019

Експерти НАТО вивчають проект закону про Службу безпеки України. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на презентації "Україна-НАТО: що на столі переговорів" у Києві, передає кореспондент УНН.

"У нас з НАТО є повне порозуміння по тому, що є зараз пріоритетом, і пріоритети знаходяться не тільки у військовій площині. Вони також знаходиться в законодавчій площині. І у нас є діалог і взаємодія з цього питання. Ви знаєте, що СБУ сама по собі є надзвичайно чутливою, і питання СБУ є надзвичайно чутливим. Зараз ситуація така: проект закону написаний, наші колеги з Альянсу його отримали і вивчають. Далі будемо говорити про те, що буде у ньому змінено або внесено для того, щоб максимально його скорегувати", - зазначив Кулеба.

Присутній на заході голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков підтримав отримання документу.

"Ми отримали проект закону нещодавно. Минулого тижня ми отримали англійський переклад проекту закону. Ми наразі його аналізуємо, експерти як у Києві, так і в штаб-квартирі НАТО", - сказав Вінніков.

Нагадаємо, очільник спецслужби Баканов подав Президенту законопроект про СБУ.

Унн


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27