Мій вибір - NATO

У іноземних військових виникли проблеми через відсутність закону про допуск в Україну
16.03.2020

До Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій на тлі критичної ситуації з розглядом законопроекту №3003 про допуск іноземних військових на навчання у 2020 році. Про це на погоджувальній раді заявив голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, передає кореспондент УНН.

"З приводу закону №3003 про допуск підрозділів Збройних сил інших держав: ситуація вже критична. Хочу зазначити, що до Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій. Наведу два приклади. У канадської сторони виникли проблеми з логістичним забезпеченням своїх збройних сил, залучених до підготовки визначених підрозділів ЗСУ за стандартами провідних держав світу. Також представники ЗС Республіки Польща не змогли прибути на територію України з озброєнням та обладнанням в рамках підготовки особового складу військовий частин та підрозділів ЗСУ за участю польських інструкторів", - сказав Завітневич.

Він висловив надію, що у середу на позачерговому пленарному засіданні буде розглянуто цей законопроект.

Нагадаємо, 10 лютого Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Раді ухвалити за основу та в цілому законопроект №3003 про допуск іноземних військових на навчання в Україні у 2020 році, поданий та визначений як невідкладний Президентом України Володимиром Зеленським.

Унн


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27