Мій вибір - NATO

Президент зустрівся з учасниками навчань DEFENDER-Europe 20
16.03.2020

Це найбільші за 25 років військові маневри НАТО і США в цій частині Європи.

Президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з польськими та американськими солдатами, які беруть участь у навчаннях DEFENDER-Europe 20. Глава держави нагадав, що це найбільші за 25 років військові маневри в цій частині Європи. У них задіяні 37 тисяч солдатів. Паралельно польське військо проводить навчання «Анаконда».

При нагоді візиту в Навчальному центрі Сухопутних військ у Дравську Поморському президент Анджей Дуда заявив, що присутність солдатів США на цих маневрах – це дуже добрий знак для Польщі: «Тому, що означає безпеку. Безпеку для Польщі, безпеку для країн Балтії, безпеку для цієї частини Північноатлантичного альянсу. Безпека, і відчуття безпеки, випливає з того, що нинішня зустріч, навчання DEFENDER-Europe, показують на практиці дію П’ятої статті Північноатлантичного договору. А також зміцнюють американську присутність у Польщі».

Як додав президент, навчання DEFENDER-Europe відбуваються для того, щоб перевірити функціонування процедур, перевірити об’єкти, випробувати комунікаційні та інфраструктурні можливості.

На зустріч з військовими прибули також міністр національної оборони Маріуш Блащак та посол США в Польщі Джорджет Мосбахер.


Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27