Мій вибір - NATO

Польща відправить військових в країни Балтії
30.09.2016

Антоні Мацєревич наголосив, що таким є внесок Польщі у зміцнення східного флангу НАТО.

Польща активно підтримує східний фланг НАТО. Міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич заявив, що в рамках Вишеградської бойової групи, польські солдати діють в країнах Балтії.

Глава Міноборони Польщі, який брав участь у форумі НАТО «Security beyond defense» у Варшаві, підкреслив, що відправка військових в Литву, Латвію та Естонію - це польський внесок у зміцнення східних кордонів. За словами польського міністра, в країни Балтії Польща відправить одну групу, яка буде змінювати місце своєї дислокації.

«Польські війська будуть входити до складу інших сил НАТО, призначених для підтримки Литви, Латвії та Естонії», - сказав він.

Крім того, Польща направить в Балтійський регіон бронетанкову групу. Також тривають переговори про підтримку Польщею союзних командних структур в Литві, Латвії та Естонії.

Також Антоні Мацєревич заявив, що тривають переговори з однією з держав Південної Європи про військовий обмін. «Якщо вони погодяться вислати підрозділи для зміцнення східного флангу, то ми направимо війська в район їхніх дій», - сказав він, при цьому не уточнивши, про яку саме державу йдеться.

 

Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27