Мій вибір - NATO

Польські спецпризначенці отримають гелікоптери Black Hawk
17.10.2016

У 2016 році спеціальні війська Польщі отримають у своє розпорядження тактичні гелікоптери Black Hawk.

Перші гелікоптери Black Hawk, призначені для проходження вишколів спеціальними підрозділами, будуть доставлені їм вже у 2016 році», - анонсував 10 жовтня на авіазаводі у місті Мєлєц (пол. PZL Mielec) міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич.

«Цього тижня розпочнуться перемовини, які ще цього тижня принесуть результат […] У цьому році перші гелікоптери, призначені для вишколів спеціальних сил, будуть їм доставлені. Це свідчить про потенціал Польщі та потенціал авіазаводу в місті Мєлєц», - сказав очільник оборонного відомства.

Міністр Мацєревич також додав, що американські тактичні багатоцільові гелікоптери Black Hawk будуть проходити технічне обслуговування та сервіс на підприємствах в Лудзі. «Нам потрібна така техніка, аби показати, що жоден противник нам не страшний», - сказав він.

Він наголосив, що Польща буде у безпеці до того часу, поки матиме власні продуктивні оборонні промислові підприємства.

«Ми перебуваємо в цеху, якому кількадесят років, у якому працює колектив, середній вік якого не перевищує 30-ти років. Це саме та комбінація, яку разом із найсучаснішою американською технологією, втілюють польські інженери, що дає сумарний ефект і дозволяє відчувати себе у безпеці», - відзначив він.

Гелікоптери Black Hawk виробляє американська компанія Sikorsky Aircraft Corporation. З 2007 року авіазавод у місті Мєлєц є дочірньою компанією Sikorsky Aircraft.

 

Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27