Мій вибір - NATO

Польськими містами пройде показ солідарності військ НАТО
05.05.2017

Американські конвої техніки вирушають охороняти так званий Сувальський перешийок .

Колони американських бронетранспортерів їздитимуть цього тижня Польщею. Так вони хочуть показати союзну солідарність, - пише видання Rzeczpospolita.

Американські бойові броньовані машини Stryker проїдуть Вроцлавом (25-27 березня), Пйотркувом Трибунальським (28 березня) та Варшавою (29-30 березня). У цих містах плануються зупинки та зустрічі з жителями.

Ціллю американських солдатів буде навчальний полігон у місті Ожиш та присілок Бемово Піжське Вармінсько-Мазурського воєводства. Військові охоронятимуть так званий Сувальський перешийок, де у випадку війни росіяни можуть спробувати прорватися з Білорусі до Калінінградської області.

Там будуть розгорнуті також британські та румунські військові. З підрозділами співпрацюватиме 15 Ґіжицька механізована бригада.

За даними видання, у другій половині року американський батальйон в Ожиші підкріплять підрозділом хорватської армії. Попередньо мова йде про ракетні війська.

Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27