Мій вибір - NATO

Міністерство оборони представить оборонну стратегію Польщі
31.07.2017

Оборонна концепція – це документ, що визначає напрямок розвитку Збройних сил Польщі у найближчі 15 років.

 

Сьогодні Міністерство національної оборони представить оборонну концепцію Польщі. Документ створено майже рік тому, а його загальні положення представить громадськості міністр національної оборони Антоні Мацєревич.

Оборонна концепція була детально описана у Стратегічному оборонному перегляді. Очільник оборонного відомства Польщі призначив для проведення цього перегляду Томаша Шатковського. На початку травня він повідомив про те, що оборонна концепція – це документ, що визначає напрямок розвитку Збройних сил Польщі у найближчі 15 років.

У Стратегічному оборонному перегляді описано стан польської армії, її потреби та зміни, які потрібно здійснити.

Відомо, що для Міністерства національної оборони пріоритетом є утворення ефективного потенціалу стримування. Важлива також модернізація озброєння і техніки. Ударна сила польської армії буде збільшена завдяки штурмовим гелікоптерам та ударним системам. У планах є також розбудова флоту підводних човнів та мінних систем берегової оборони.

Оборонна концепція передбачає утворення четвертої дивізії. Важливою частиною збільшення оборонного потенціалу країни є також співробітництво з союзниками з НАТО. Натомість потенціал підрозділів збільшать завдяки утворенню Військ територіальної оборони.

 

 

Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27