Мій вибір - NATO

Польща відлякає ворога
15.06.2017

Часопис розповідає про представлену Міністерством національної оборони Оборонної концепції Республіки Польща.

 

Про здатність відлякування, технологічний прогрес і реформу системи командування як головні стовпи представленої у вівторок Міністерством національної оборони Оборонної концепції Республіки Польща пише у п’ятницю «Gazeta Polska Codziennie». «Лише систематичний і холодний аналіз потреб може запевнити стабільний розвиток Збройних сил», - читаємо у вступі до документу слова міністра оборони Антоні Мацєревича.

У документі зазначається, що в попередні роки функціонування польського війська спиралося на помилкових висновках, котрі, зокрема, не дозволили передбачити російської збройної агресії проти України, а також спроб Москви дестабілізувати ситуацію в Європейському Союзі. У зв’язку з цим необхідно відповісти на щораз нові виклики у галузі оборони реальними діями.

Отже, в якості першого пріоритету, як повідомляє часопис, Міністерство визначило проведення реформи в системі командування у польському війську. Йдеться про спрощення керівної структури. Тепер найважливішу роль у ній відіграватиме шеф Генерального штабу Війська польського, котрий у військовий час стане також головнокомандуючим Збройними силами.

Окрім того, в документі підкреслюється, що протягом найближчих років Польща має розвинути власний військовий потенціал заради спроможності тримати оборону власними силами. По-третє, робиться ставка на використання в армії новітніх технологій та модернізацію вже наявної військової техніки.

 

 

Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27