Мій вибір - NATO

Вишколи Saber Strike - це доказ сили та дієвості НАТО і США
07.08.2017

Міністр оборони Польщі дав позитивну оцінку військовим маневрами Saber Strike 2017.

Військові маневри Saber Strike 2017 свідчать про силу та ефективність НАТО і американських військ. Про це у четвер, 15 червня, в місті Ожиш Вармінсько-Мазурського воєводства заявив міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич, який побував там на вишколах.

Глава Міністерства національної оборони Польщі наголосив, що маневри були перевіркою союзницької реакції у рамках 5 статті Північноатлантичного договору (про колективну оборону – ред.) та включали «всі можливі етапи загроз».

«Маневри почалися з гібридних загроз, від диверсійного акту, а завершилися на введенні важкого бомбардувальника B-52, що є символом сили та ефективності дій збройних сил США», - сказав Мацєревич. Він подякував «за чудові вишколи, що є доказом сили та ефективності НАТО, сили та дієвості американської армії».

«Можна сказати, що тут, в Ожиші, кується справжня сила союзу, з особливим наголосом на величезному внеску армії США, яка становить 90% від бойової групи, розміщеної у Польщі», - відзначив він.

Мацєревич додав, що підрозділи з Польщі та інших держав відіграли важливу роль у підготовці. Він підкреслив також важливість участі інших батальйонних бойових груп НАТО, розгорнутих на східних теренах Альянсу.


Польське Радіо

 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27