Мій вибір - NATO

Міноборони і ЗСУ вже запровадили 126 стандартів НАТО
19.10.2017

Міністерство оборони і Збройні сили України вже запроваджено у діяльність 126 стандартів НАТО. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони полковник Максим Праута, передає кореспондент УНН.

"На цей час у діяльність Міноборони та ЗСУ запроваджено 126 стандартів Організації Північноатлантичного договору", - сказав він.

З його слів, розроблено 84 національних та військових документи з питань стратегічного розвитку спроможностей ЗСУ, застосування повітряних та військово-морських сил, військового зв’язку, балістичного захисту військовослужбовців та захисту від лазерного опромінювання, протидії саморобним вибуховим пристроям, тилового та медичного забезпечення, тощо.

Також він зазначив, що на виконання дорожньої карти реформ у Міноборони на цей час Адміністрацією Президента, Верховною Радою та Кабінетом міністрів затверджено 58 нормативно-правових актів, підготовлених оборонним відомством.

Він наголосив, що відповідні документи стосуються удосконалення питань щодо оборони, реформування Міноброни, Генштабу та інших органів військового управління, підвищення рівня соціальних і правових гарантій військовослужбовців і членів їх сімей.

"Наразі на розгляді в органах державної влади перебуває ще 32 проекти нормативно-правових акти, опрацьованих Міноборони", - вказав речник МОУ.

 

Унн


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2017.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27