Мій вибір - NATO

Виставка оборонної промисловості в місті Кєльце: чергові контракти для армії
28.09.2017

Зокрема, під час виставки укладено угоду між польським концерном PGZ та українською компанією «Укроборонпром».

У місті Кєльце триває 25 Міжнародна виставка оборонної промисловості. У ході цієї події Міністерство національної оборони Польщі прийняло декілька важливих рішень. Зокрема, про призначення двох мільйонів злотих на спорядження, пов’язане з кібербезпекою, також підписано контракт на постачання для польської армії модульних гвинтівок «Grot» та укладено угоду між компанією Польська збройна група (Polska Grupa Zbrojeniowa – PGZ) і українською компанією «Укроборонпром».

На відкритті виставки міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич попередив, що розвиток підрозділів, які спеціалізуються в боротьбі з кіберзагрозами, буде можливим завдяки придбанню компанії Exatel та створенню компанії Qbit в рамках Польської збройної групи. «Саміт НАТО прийняв рішення про те, що кіберпростір є сферою військових дій, територією, на якій ми мусимо бути здатними до ефективної оборони в будь-який момент. Щоб це зреалізувати, треба зінтегрувати зусилля нашої промисловості», – сказав очільник оборонного відомства Польщі.

Віце-міністр національної оборони Бартош Ковнацький, який був присутнім під час підписання контрактів, звернув увагу, що їх укладено з польськими компаніями, і відбулося це саме тепер, «щоб використати потенціал виставки оборонної промисловості, коли очі світових представників цієї галузі спрямовані на місто Кєльце».


Польське Радіо


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27