Мій вибір - NATO

В Міністерстві оборони України працюють 65 радників від країн НАТО
13.12.2017
В Міністерстві оборони України працюють 65 радників від країн НАТО.

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що співпраця з НАТО за останні роки набула широких масштабів практично за всіма напрямками.

"Надзвичайно потрібною та потужною допомогою Альянсу є Комплексний пакет допомоги, затверджений в 2016 році на засіданні Альянсу в Польщі. Надважливою є дорадча допомога, яку ми отримуємо від країн-партнерів. Всього в Міністерстві оборони України працює 65 радників, які надають всебічну допомогу", - написав Полторак.

Він зауважив, що важливими є і багатонаціональні навчання, які регулярно проводяться з партнерами та прискорюють набуття сумісності українських ЗС із силами НАТО.

За словами міністра, значно виріс військово-політичний діалог, регулярно працює комісія "Україна – НАТО". "Ми відчуваємо дуже добру допомогу в питаннях пов’язаних з реформуванням Збройних сил України: це і відпрацювання документів оборонного планування, починаючи від Військової доктрини і завершуючи законом "Про національну безпеку України", розробка якого знаходиться на стадії завершення", - написав Полторак.

 


Укрінформ


© Інститут Трансформації Суспільства 2007 - 2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27